gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

PASISAKO PRIEŠ DESTRUKTYVIUS L.GRAUŽINIENĖS VEIKSMUS

2015-11-21

aukštyn

Komentarų skaičius: 2

2015-11-23 23:37

Pritariu

O cia tiesa pareigune. Keista kad tam pritaria ir konkurente is lpsk


2015-11-23 11:47

pareigune

Absurdas kai net nepadarius profsąjungos narių apklausos vienos profsąjungos pirmininkas, kompromituoja kitas profsąjungas ir viešai, vienpusiškai mūru stoja už darbdavį - ministrą. Ne už eilinį pareigūną bet už vieną asmenį. Kas gali paneigti, kad Banelio - Bako susivienijimas su visom kredito unijom sėkmingiausiai susidirbę prie Skvernelio nieko kito net nenori girdėti. Nejaugi Banelis galvoja, kad pareigūnai nebemasto. Būtina vertinti faktus. Faktas, kad baką buvęs komisaras Telyčėnas išvijo iš departamento Baką dėl negarbingų žaidimų, o po to, po visų intrigų ir garsiosios avarijos vadu patapo skvernelis. Prie Jo ir sutvirtėjo susivienijimas, atsirado bankelis - unija, prasidėjo piniginiių projektų ,,įgyvendinimas", o po to Bakas ( buvęs pirmininkas patapo jau ministro skvernelio, politinio pasitikėjimo, labai gerai apmokamu pareigūnu).

Kuo naudingesnis naujai prastumtas Vidaus tarnybos statutas neaišku, bet ir čia Banelis be reikalo giriaisi su geresnėmis karjeros galimybėmis, nes pareigūnų vertinimo procedūros tampa dar neskaidresnės, korumpuotesnės.... kur jis mato geresnį vertinimą tegul paaiškina, kaip kad aiškino apie Lazdijų rinktinės panaikinimą....

Aišku tai, kad Bakas ir visa kompanija turi ,,pakuotis čemodanus'', gal dėl to toks įniršis ir kyla visiems tiems, kurie masto subendrintą informaciją, o ne kaltina visus, kurie prieš skvernelį, t. y. ir prieš juos. Tik visiškai ,,geltonos " darbdavio valdomos profsąjungos pirmininkas gali aklai rautis prieš visus gindamas savo darbdavio interesus. Visi suprantame, kad tai pačios profsąjungos esmės kompromitacija,iškripimas, bet daugelis padoresnių pareigūnų nenori turėti reikalų su žmonėmis, kurie deklaruoja viena, o dirba visiškai priešingus darbus.


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink