gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

STUDENTAI SOLIDARIZUOJASI SU MOKYTOJAIS

2015-12-05

aukštyn

Komentarų skaičius: 5

2015-12-08 12:31

Laikraštininkas

Laikraštininkai žino daugiausia. Jie ir tai žino, KAS, sovietmečiu Kauno tualetuose rašę "pilietiškus" šūkius, šiandien tokias rašliavas perkėlė į tinklalapių komentarus. Kai kurie iš jų, tinklalapių PURVINUOSE komentaruose pasirašinėdami įvairiais slapyvardžiais, viešame gyvenime prisistato kaip labai labai padorūs ir visažiniai darbuotojų teisių gynėjai. Jų "ant stalo" dedamos kojos tarsi švarios, bet... kvapelis vis tiek sklinda


2015-12-07 20:00

to dovidui

Tegul kelia savo purvinas kojas jums ant stalo visi kaiminiai o jus bukit draugiskas ir krikscioniskai tolerantiskas

nes jums gi ne tiek ir svarbukas ka gina,jus tik laikrastininkas.....


2015-12-07 10:42

dovydui

Bet kiek pavydo ir pagiežos... Išsekęs tamsta ne tik kūrybiškai, bet ir dvasiškai.


2015-12-06 22:57

dovydas

Apie navicko ir makaro svajone atvykus i Kauna prikabint jaunimo grupe be visuomeninio statuso rodo kurybini issekima, eilini, primityvu blaskymasi, nes nei Zarasuose nei Vilniuj berniukai nieko neberanda? Kas atsitiko, kad mokytojai neatejo pasikalbet su tokiais ,,zinomais intelektualais". Ka vilniaus autobusu parko profsajungietis turi su mokytojais neaisku. Gal koki Silanska andriuxa pasikvieskit ar Orlauska bent jau suprast vieni kitus :)))) Ir mes ateisim pasijuokt :)))))


2015-12-06 07:09

Studentai

"Autonomiško mokslo esmė – nepaklusti nei laisvosios rinkos logikai, nei „žinojimo privilegijai“, ne atsiriboti nuo pasaulio, o kurti erdvę socialiniams pokyčiams. Prof. doc. dr. gali pasilaikyti svajingus pasisvaičiojimus apie akademinę laisvę, priklausančią daugiausiai nuo statuso dydžio, sau."


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink