gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

BE EUFORIJOS, TAČIAU PALANKIAI

2016-04-23

aukštyn

Komentarų skaičius: 2

2016-04-24 11:20

Feliksas

Feliksas Feliksas Jucius (facebook): JS papildysiu ( jei neįsižeisite?) Mažėja piliečių abejingų profesinių sąjungų veiklai ir jų buvimui, jei tos profesinės sąjungos realiai būtų, realiai dirbtų. Deja.., tai darbo imitacija. O gyventojai kol kas dar "neatsirenka" kas ir kaip. Tada bus galima sakyti, kad yra profesinės sąjungos kai jos bus radikalios, dirbs aktyviai ir efektyviai, ne kaip dabar tik "piktinasi ir piktinasi", o veiklos nesimato....Gyventojai arba turi "versti" užsisenėjusius vergvaldžių padlaižūnus, arba kurti radikalias profsąjungas. Man atrodo, kad lengviausiai įgyvendinamas antras variantas ( mažiau "skausmo) ir vargo. Į sikūrei ir ... pirmyn !!!! Ar atsiras tokių????

Jau prieš metus profesorius Merkys pastebėjo socialinio modelio žalingumą. pastebėjo, kad "prastūmus" šį modelį profesinės sąjungos bus visiškai izoliuotos, atstumtos nuo savo tiesioginio pašaukimo- ginti darbo žmogų. deja per metus laiko nė viena profesinė sąjunga "nepajudėjo" iš mirties taško. Ar nemanote, kad galimai, visos, dabar veikiančios profesinės sąjungos ir egzistuoja tam, kad galutinai diskredituoti ir sužlugdyti profsąjunginį judėjimą??? Reikia skubiai kažko imtis, bet ar atsiras norinčių? Gal vergovė Lietuvių išganymas???


2016-04-24 11:10

VV

Švietimo profsąjungų kovingumas, o ne Černiausko pasirodymai televizijoje, Gruzdienės ar Krupavičienės laiškai Seimo nariams kelia profsąjungų reitingus.


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink