gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

APIE SKURSTANČIAS ŠEIMAS – SU GRAUDULIU

2016-04-29

aukštyn

Komentarų skaičius: 6

2016-05-04 11:16

Narys

Paverkim, pasirodykim, bet jokių pasiūlymų neteikim. Būkim malonus, laukim projektėlių. profsąjungos pinigus prašvęskim. Net gautas turtas neleido intelekto nusipirkti. O LDF sugebėjo net bankrutuoti, bet šeimos nariams užtikrinti puikų gyvenimėlį. Važiuokit į Pavilnį.


2016-05-03 09:54

Apsiverkė

Solidarumo pirmininkė apsiverkė sakydama kalbą, o černiausko, dambrausko ir visų voloskevičienių, navickų, jurgelevičiukų ir kt. save vadinančių profsąjungiečių apskritai nesimatė. Kokie vadai, tokios ir profsąjungos... apie ikiteismininkus, pavirtusiais skvernelio gynimo organizacija net nesinori kalbėti.


2016-04-30 20:12

To Problema

Man Markevičiaus kalba - tikro kandidato į Seimo narius kalba. Tik kad jo kol kas nėra LSDP sąrašuose. Gal aš klystu?


2016-04-30 16:07

Problema

Profsajungu problema - intelekto trukumas ir nematymas kelou zingsniu i prieki. Prasideda nuo vadovu. Paziurekit ka prikalbejo tas a lia profsajungietis, a lia socdemas, a lia..

kandidatad i Seimo narius. Tragedija...


2016-04-30 11:47

Labai patiko

Tuoj po Černiausko žodžio paprašė LPS "Solidarumas" pirmininkės pavaduotojas socialdemokratas Algirdas Markevičius. "Mano partija LSDP ir LPS Solidarumas vienareikšmiai palaiko jūsų reikalavimus. Jūs ne vieni. Šiandien profesinėms sąjungoms atėjo laikas parodyti savo charakterį, o tai bus impulsas Lietuvos dirbantiesiems pasitikėti savo jėgomis. Šiandien neturime teises gyventi viltimi. Laikykitės", - kreipdamasis į susirinkusius kalbėjo jaunasis socdemas ir galimai būsimas naujas LPS "Solidarumas" vadovas.


2016-04-29 22:42

Patiko

protesto akciją prie Vyriausybės susirinko Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) bei Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovai. „Reikalaujame didinti darbo užmokestį visiems darbuotojams“, „Reikalaujame didinti MMA iki 400 eurų“ – skelbė jų plakatai.

„Mažas darbo užmokestis yra viena aktualiausių problemų šalyje, tad Vyriausybė turi skubiai imtis priemonių tai spręsti. Dabar susidaro absurdiška situacija, kai nekvalifikuoto darbuotojo darbo užmokestis artėja prie kvalifikuoto – taip iškreipiama darbo rinka. Todėl tikimės, kad politikai atkreips dėmesį į šį probleminį klausimą“, – teigė LPSK pirmininkas Artūras Černiauskas.


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink