gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

GRĮŽTANT PRIE „GEGUŽINIŲ” (APŽVALGA SU KOMENTARU)

2016-05-03

aukštyn

Komentarų skaičius: 12

2016-05-08 21:53

Vitalijus B

Matau mano kukli persona tapo ginčo objektu. Neslėpsiu su Evaldų mūsų santykiai "nesusiklijavo" ir tai jau sena istorija, tačiau vargu ar kolegai jaučiu neapykantą . Vertinu jo indelį atskleidžiant ir viešinant labai nepatogius pagal dabartinę oficiozinę istoriografiją faktus. Tuo pačiu esu priverstas pripažinti, kad 3 metai kuriuos praleidau metęs tikrą visuomeninę veiklą ir susidėjęs su "valstiečiais" buvo klaida. Na nebuvo galimybės pasukti vieno oligarcho partinio UAB'o į kairę kaip iš pradžių maniau. Klydau ir dėl to viešai, draugai, atgailauju. O kas dėl tariamo "fašizmo" tai esu įsitikinęs kad daug greičiau galima susitvarkyti savo kieme nei visame ES "kolūkyje" . Man nepriimtinas nei etninės kilmės iškėlimas vertybe nei liberalų noras unifikuoti visus. Galiausiai "Nacionalinis Interesas" yra ko gero vienintelė organizacija apeliuojanti į patriotizmą kildintą iš konstitucinės tautos sąvokos. Todėl pvz. Vilniaus skyriuje yra visų pagrindinių LT tautybių atstovai. O ir aš pats nesu "grynas" lietuvis ir beje rusų mokyklą baigiau


2016-05-06 19:34

evaldas

kaiką parašau publikuoju savo bloge. Pernai metais nemažai rašiau apie sovietmečio streikus norit - galit perpublikuot. Specialiai jum rašyt?trūksta įkvėpimo :)


2016-05-06 10:05

Evaldui

Mes neteigiame, kad tai kairė. Tiesą sakant ekspertyzės, kas kairieji, kas dešinieji, - mums nerūpi ir pagaliau tai ne mūsų kompetencija. Taip, mes pastebėjome Balkaus nuolatinį lakstymą iš vienų pas kitus. Tačiau profesinėms sąjungoms paprastai nelabai svarbu, koks tai - kairysis ar dešinysis - judėjimas ar partija; svarbu, kad palaiko profsąjungų reikalavimus valdžiai bei jų siekius. Renginyje, dėl kurio ginčijamės, dalyvavo profesinės sąjungos, antra, jame buvo tinkamai ir turiningai prisiminta Gegužės 1 tradicija (Balkaus pranešime buvo įdomių detalių; jis apskritai gabus oratorius). Mums tai buvo įdomu aprašyti, nes esame nepriklausomas savanoriškumo principais leidžiamas tinklalapis. Beje, gerb. Evaldai, mes mielai paskelbtume ir Jūsų straipsnį, jeigu jis sietųsi su profesinių sąjungų siekių bei kairiųjų vertybių problematika. (Žinoma, jeigu Jūsų principai leistų , -juk mes dabar susitepėme "fašistuojančiu" Balkumi... :))


2016-05-06 07:42

evaldas

neonacių renginių kuriuose dalyvavo tiek balkus tiek jo organizacija pastaruoju metu buvo ne vienas, ką norit apkvailint teigdani kad tai kairė?


2016-05-05 09:44

Evaldui

Dėkoju už patarimus, ką nurašinėti, o ko ne. O dėl "gero organizavimo" Evaldas žino geriau už tuos, kurie ten buvo ir matė. Na, kaip Lietuvos Ekspertas Nr.1.

PS. Niekaip negaliu suprasti, iš kur tokia dviejų talentingų politikų (politologų) neapykanta vienas kitam. Beveik biologinė. O juk abu dirba kairei reikalingą darbą. Evaldo paskelbti, išversti tekstai, dokumentai - neįkainuojami. Tai pripažįsta net Vitalijus... Liūdna žiūrėti ir klausyti.


2016-05-04 18:22

Evaldas JS

Tiesa sakant Balkaus renginys nė kiek ne geriau organizuotas, o nurašinėti Balkaius iš tikro nereikia, jis tai padarė pats :)


2016-05-04 06:48

JS Evaldui

SLF mitingas nėra nutylėtas (skaitykite visą info ir komentarą), nors jis buvo taip prastai organizuotas, kad gėda buvo žiūrėti. Jį nufilmavome, tačiau, nenorėdami kompromituoti, neskelbėme. Praktiškai beveik nebuvo išankstinės informacijos, neatėjo ne vienas nuolatinis rėmėjas. Neatsitiktinai šio mitingo nestebėjo net policija. O Balkaus renginyje nacionalizmo, nei nacizmo neįžvelgiau. Tai buvo gerai organizuota socialinė akcija. Manau, reikia vertinti ne judėjimo atributus ar programinius šūkius ("tautinė kairė" galbūt ir kvepia eklektika), o judėjimo turinį. Balkaus kalba mitinge ir ypač jo straipsnis, kurį PN paskelbė, mano nuomone, neduoda pagrindo jį sektantiškai "nurašyti".


2016-05-04 06:24

evaldas

Balkų, reklamuojate ir nutylite fronto mitingą prie paminklo Cvirkai. Kuom Balkus nusipelnė, ar tuom kad su naciukais valkiojasi?


2016-05-03 21:39

O KOKIOJE ESI TU PROFSAJUNGOJE DARBO ŽMOGUS?


2016-05-03 19:36

To Pastebėjimas

Visi centrai vienodi.

LPS - su sociademokratais mėlynuoja. Už tai Sodemų lyderis ir pateikė puikų kodeksą darbuotomas,

Solidarumas - su darbo partija ir dalimi socdemų, oranžuoja, kaip vienas eks švietimo ministras sakė raudona ....

LDF - su konservatoriais geltonuoja, bet Kubilius neišdryso bet norėjo darbo kodeską pakeisti. Nė vieno neliko kas nubankruotino išėjo į kitus centrus ( vienas net čia buvo išvardintas)

LDF - su konservatoriais geltonuoja


2016-05-03 17:20

Pastebėjimas

Ne laikas švęsti aikštėse, reikia Seime padirbėti, regionuose su vienmandatininkais, paspausti. Ugningom kalbom kalbėtojais darbai nenusidirba. Ypač įdomu, kai ugnnigai kalba žmonės, privedę savo organizaciją prie bankroto ( neveltui jų spalva buvo geltona).


2016-05-03 15:31

Info

NESANTARVĖ TRUKDO VIENU BALSU KALBĖTI PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAMS.


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink