gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

TRIŠALĖ TARYBA (BEVEIK) ATSINAUJINO, TOLIAU SVARSTOMAS DK

2017-02-14

aukštyn

Komentarų skaičius: 4

2017-02-15 21:39

JS

NPPSS pareigūnų labai stiprios ps blokavimas Černiauskui ir KO garbės nedaro. Įtvirtinamas tolesnis profsąjungų priešinimas galiūnų rankomis.


2017-02-15 21:33

Jelenai

Kas blogiau - exkomunistai ar exkgbistai?


2017-02-15 19:56

Jelena

Jeigu jau buvo pasalinta LDF, tai logiska kad sita vieta turejo uzimtu Solidarumo atstovai, o ne kitos organiyacijos, kuriu pries tai TT nebuvo nei kvapo. Jei kas nepamena, tai primenu kad LDF ir Solidarumas pasirase bendradarbiavimo bei apsijungimo sutarti. Anksciau ar veliau LDF vistiek atsikratis kraicio, kuri paliko buve pirmininkai ir pirmininkes. Nariai niekur nedingo, jie tai ir liko LDF. Ir dar didelis klausimas kur tie nariai nueis, ar i Solidaruma ar pas ex-komunistus.


2017-02-15 12:59

lilė

patys skaldome ir taip silpnas profsąjungas. Nutarė pašalinti LDF, kuris ir taip jau senai turėjo būti pašalintas, tai tuoj pat stačia galva puolė Krupavičienė, kad jai mažai atstovaujama ir tos vietos jai reikia. Visko maža, jei galėtų tai viena visa trišalę užsėstų, o kaip nacionaliniam fone prieš visus atrodys profsąjungos, tai jai netaip ir svarbu. 7- a vieta trišalėj ir taip buvo laisva, niekas iki šiolį ją net nesiveržė, ko ,,Solidarumas negriebė, griebt reikėjo, priežastį ne taip ir sunku surasti.

Dabar išmąastė jeigu norit dalinkitės vieną vieną kėdę dviese. Tipo vienos profsąjungos atstovas iki pietų kitos po pietų ir pjaukitės tarpusavyje, vietoj to, kad ateikit dirbkim kartu....


Vardas: El. paštas:
Naujienos


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink