gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

PROFSĄJUNGOS: DĖL SVARBIAUSIŲ ASPEKTŲ TRIŠALĖJE NEBUVO SUTARTA

2015-10-21

Spalio 21 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas surengė klausymus dėl Darbo kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymo projekto ir lydinčių projektų. Tuo metu Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) surengė piketą, kad paragintų parlamentarus nepriimti skubotų sprendimų.

Spalio 26 d., 12 val., piketus prie valdančiųjų partijų būstinių Klaipėdoje rengia uostamiesčio profesinės sąjungos. AB „Švyturys“ profesinės sąjungos pirmininkas Raimondas Tamošauskas kviečia ir kitų miestų profesines sąjungas tuo pačiu metu surengti piketus.

Spalio 15 d. Seimui plenariniame posėdyje pristatytas naujasis socialinis modelis, apimantis 7 pagrindinius ir 27 lydimuosius teisės aktų projektus, susijusius su užimtumo didinimu, darbo santykių reglamentavimo tobulinimu ir socialinio draudimo tvarumu.

Parlamentarams pateiktas Vyriausybės parengtas variantas, į kurį neįtraukti Trišalės tarybos susitarimai, pasiekti iki rugsėjo pabaigos. Tuo tarpu Vyriausybė  projektus Seime registravo birželio 12 d.

Pristatydama socialinio modelio įstatymų projektus Seime socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė teigė, kad dėl 81 proc. darbo rinkos reguliavimą keisiančių siūlymų su Trišale taryba esą susitarta. Tačiau profesinių sąjungų atstovai pabrėžia, kad dėl svarbiausių aspektų taip ir nepavyko susitarti.

PN inf.

 Komentarai (5)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink