gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

UŽ SAUGIĄ LIETUVĄ, BE POLITINĖS KORUPCIJOS! (AKCIJA ATŠAUKTA!)

2015-11-24

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, 12 valandą, kviečia visus Lietuvos pareigūnus ir „kitus intrigomis grįsta Lietuvos politika nusivylusius žmones“ į Katedros aikštę Vilniuje. Šia akcija bus išreikšta parama po viešos Prezidentės kritikos atsistatydinusio ministro Sauliaus Skvernelio pradėtiems darbams – pokyčiams vidaus reikalų sistemoje.

Mitingo šūkis: „Už saugią Lietuvą, be politinės korupcijos!“

NPPSS jau anksčiau pareiškė, jog Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė „dezinformuoja tiek visuomenę, tiek kitus politikus savo neadekvačiais pareiškimais apie tai, kad vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis neva nieko gero pareigūnų labui nepadarė“.

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) taip pat pareiškė palaikanti ministrą: nors jis ir nesąs tobulas, tačiau „išmano sistemą, kurioje dirba, ir mūru stoja už pareigūnus“.

„Mes jau pavargome nuo bestuburių skruzdėliukų, kurie, būdami ministrais, nelabai ką ir turėjo komentuoti. Gal tai ir buvo aukštas politinis lygis, bet nė vienam pareigūnui nuo to geriau netapo“, - LTPF pranešime cituojama pirmininkė Loreta Soščekienė.

Pirmininkės nuomone, pareigūnai "aukštu lygiu" laiko tokią vadovo laikyseną, "kai ministras drįsta aiškiai ir konkrečiai išsakyti savo poziciją šalies vadovei, kreiptis į kiekvieną pareigūną ragindamas nesiklaupti ant kelių prieš kriminalinį pasaulį, nepasiduoti ir nebijoti".

NPPSS žiniomis, paramą ministro darbams jau išreiškė pareigūnų organizacijos: veteranai, profesinės sąjungos, asociacijos.

„Šiomis dienomis gavę daugybę veikti kviečiančių pareigūnų laiškų, manome, kad nuomonę apie ministro ir jo komandos pradėtas permainas atėjo laikas dar kartą garsiai išreikšti ir visai Lietuvos statutinių pareigūnų bendruomenei“, - kvietime į ketvirtadienio akciją teigia NPPSS pirmininkas Vladimir Banel.

Visi, kurie nori „padorios ir sąžiningos politikos Lietuvoje ir pokyčių, kurie daro saugesniais mus visus“, - kviečiami ketvirtadienį, 12 val., į Katedros aikštę. Tie, kurie negali atvykti į Vilnių, kviečiami prisijungti prie rengiamos akcijos ketvirtadienio vidurdienį visoje Lietuvoje dviem minutėms įjungiant tarnybinių automobilių garso signalus.

Po akcijos Katedros aikštėje planuojamas žygis į Daukanto aikštę, kur Prezidentūros atstovams bus įteiktos pasibaigusio galiojimo neperšaunamos liemenės.

Taip pat raginama pasirašyti peticiją dėl Vidaus reikalų ministro S. Skvernelio.

Lapkričio 25 d. NPPSS pranešė, jog laikinai atšaukia planuotą akciją.

PN inf.Komentarai (1)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink