gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

TRANSPORTININKŲ FORUMO VADOVU TAPO R. NARBUTAS

2016-01-06

Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo vadovu 2015 m. gruodį išrinktas Vairuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Ramūnas Narbutas (nuotr.).
Trylika metų, t.y. nuo pat įkūrimo, forumo pirmininku buvo perrenkamas Jonas Petraška. Dar kartą kandidatuoti į vadovo postą šį kartą J.Petraška atsisakė, pareikšdamas, kad atėjęs laikas profesinių sąjungų lyderius pakeisti jaunesniais.

Forumo pirmininko pavaduotoju išrinktas Jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža.

Savo ataskaitoje J. Petraška apgailestavo, kad, nepaisant bendradarbiavimo susitarimo su Lietuvos vežėjų asociacija „Linava“, iki šiol nepavyksta pradėti derybų dėl šakos kolektyvinės sutarties. Jos projektą profesinės sąjungos pateikė dar 2010 metais. 2016 m. gruodžio 17 d. įvykusio susirinkimo bendru sutarimu forumo dalyviai nusprendė dar kartą kreiptis į „Linavą“ dėl kolektyvinių derybų.

Vairuotojų profesinė sąjunga Į Transportininkų forumą įstojo 2010 m. Jos pirmininkas R.Narbutas buvo išrinktas į septynių žmonių forumo tarybą, kur atstovavo tolimųjų reisų vairuotojams.

Forumo darbe dalyvauja profesinės sąjungos, priklausančios įvairiems Lietuvos profesinių sąjungų centrams; dalis profesinių sąjungų yra nepriklausomos.

UAB „Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos ir PN inf. Komentarai (0)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink