gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

„VILNIAUS VANDENŲ“ PROFSĄJUNGA NEPANIKUOJA

2016-03-24

Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams, jog Vilniaus savivaldybės UAB „Vilniaus vandenys“  planuoja didelę pertvarką, dėl kurios bus atleista 200 žmonių, PN kreipėsi į bendrovės profesinės sąjungos pirmininką Antaną  Arbačiauską.

Jis PN sakė, jog per 47 savo darbo bendrovėje metus tenka susidurti jau gal su penkta pertvarka. Anot A. Arbačiausko, kai tik į įmonę ateina naujas vadovas, jis imasi savo reformų. Tiesa, pripažįsta profsąjungos pirmininkas, šiuo metu jau nedirbantis bendrovėje, pastaroji pertvarka esant gana didelė.

Pašnekovo teigimu, visiems 945 įmonės darbuotojams buvo įteikti įspėjimo dėl atleidimo iš darbo lapeliai, kiekvienam individualiai esą buvo paaiškinta, ką numatoma daryti. „Kiekvienas darbuotojas bus peratestuojamas, žiūrima, kokie jo sugebėjimai, kokia sveikata. Jeigu darbuotojas pagal savo specialybę dirba ir negali atlikti darbų, jis bus perkeltas į kitą lygmenį“, - teigia A. Arbačiauskas.

Negausios profesinės sąjungos, kuri neįeina į jokį šakinį ar nacionalinį profsąjungų darinį, pirmininkas sako, jog didelės problemos įmonėje vykstančiuose procesuose nemato. „Žmonių į gavę nebevaro, nemažina kaip šilumos tinkluose - 50 proc. Vyksta normalus procesas“, - įsitikinęs UAB „Vilniaus vandenys“ profesinės sąjungos vadovas Antanas Arbačiauskas.

Kaip „Lietuvos žinioms“ dar praeitą savaitę sakė naujasis bendrovės „Vilniaus vandenys“  vadovas Aidas Ignatavičius, iš 945 etatų 66 yra vadovai bei pavaduotojai. Po struktūrinių pertvarkymų esą turėtų nelikti 28 vadovų, 90 pagalbinėje veikloje užimtų asmenų (specialistų, valytojų, apskaitininkų, sargų), taip pat 82 pagrindine veikla užsiimančių specialistų. Nauja struktūra turėtų pradėti galioti nuo birželio 1 d.

RMP

 Komentarai (4)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink