gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

PROFESINĖ SĄJUNGA – VIENA IŠ INFOCENTRO ĮKŪRĖJŲ

2016-04-21

Šiandien, balandžio 21 d., Lietuvos–Lenkijos pasienyje, Kalvarijos pasienio poste, atidaromas pirmasis Europoje Informacinis centras komandiruojamiems darbuotojams ir darbo migrantams.  Viena jo iniciatorių ir įkūrėjų yra Lietuvos vežėjų profesinė sąjunga „Solidarumas“. Tai – bendradarbiavimo su Valstybine darbo inspekcija ir VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras produktas.

Atidaryme dalyvaus ir Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) prezidentas Džordžio Dasis (Georges Dassis).  Jis taip pat skaitys pranešimą  apie laisvą darbuotojų judėjimą balandžio 22 d. Seime įvyksiančioje konferencijoje, skirtoje darbuotojų mobilumo problemoms nagrinėti.

Beje, tai ne primas D. Dasio vizitas Lietuvoje. Pirmą kartą jis viešėjo 2009 m. kaip EESRK vienos iš trijų grupių, kurią sudaro darbuotojų atstovai, prezidentas.

Informacinio centras komandiruojamiems darbuotojams ir darbo migrantams tikslas – informuoti bei konsultuoti komandiruojamus darbuotojus ir darbo migrantus darbo sutarčių, darbo santykių, dienpinigių išmokėjimo, darbo ir poilsio laiko apskaitos klausimais. Taip pat čia bus poilsio kambariai bei medicininės apžiūros kabinetai tolimųjų reisų vairuotojams, šitaip prisidedant prie socialinės politikos stiprinimo Lietuvoje.

Kaip LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė Lietuvos vežėjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ vicepirmininkas Audrius Cuzanauskas, darbuotojai infocentre ras informacijos lietuvių, latvių, estų, lenkų, rusų ir baltarusių kalbomis bei jomis galės pasikonsultuoti ir nurodytais telefonais.

 PN inf.Komentarai (1)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink