gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

VISKAS GERAI, MES STIPRŪS, MŪSŲ DAUG, IR MES ĮTAKINGI

2016-06-02

Profesinių sąjungų lyderiai apie vienybę kalba gana dažnai. Tais klausimais rengiami apskritųjų ir kitokių stalų diskusijos, prirašoma daug rezoliucijų, tačiau situacija nesikeičia. Nacionaliniai centrai (Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK), Lietuvos darbo federacija (LDF) ir Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“) veikia taip, tarsi dalyvautų varžybose, - kas greitesnis, kas gudresnis.

Sakoma, reformos prasideda tada, kai baigiasi pinigai. Kalbama, kad LDF - e pinigai buvo besibaigią, visiškai rimtai skelbta apie būsimą LDF ir LPS „Solidarumas“susijungimą. Tačiau atnaujintame LDF tinklalapyje publikuojamame straipsnyje pranešama apie neseniai įvykusį ataskaitinį organizacijos suvažiavimą, - jokių užuominų apie jungimąsi nėra.

Pasak statistikų, narių nedaugėja. Į ataskaitinius šakų suvažiavimus išrenkama vis mažiau ir mažiau delegatų... Bet liaukimės verkšlenti,- neseniai rasta statistikos departamento klaida: vieno centro lyderis nauju metodu priskaičiavo, kad profsąjungos sudaro ne 8 proc. visų darbutojų, o net 15!

Taigi viskas gerai, mes stiprūs, mūsų daug, ir mes įtakingi.

Visą komentarą skaitykite ČIAKomentarai (2)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink