gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

„SOLIDARUMAS“ VALDŽIOJE NORĖTŲ MATYTI KONSERVATORIUS

2016-11-07

Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ informuoja, jog lapkričio 3 d. išsiuntė kreipimąsi į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) bei Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narius ragindama pradėti derybas dėl koalicinės vyriausybės sudarymo.

„Manome, jog Lietuvai reikia valdžios žmonių, kurie išmanytų tikrąją padėtį Lietuvoje (dvi Lietuvos) bei suprastų geopolitinį kontekstą ir priimtų sprendimus, kurie padėtų išjudinti Lietuvos ekonomiką, augimą, pažangą, sprendimų, kurie paskatintų žmones dirbti ir gyventi Lietuvoje“, - rašoma pirmininkės Kristinos Krupavičienės pasirašytame rašte.

„Solidarumo“ pirmininkė teigia, jog yra  nusivylusi socialdemokratais, kurie skubotai priėmė brokuotą Darbo kodeksą. „Dabar R.Karbauskis (LVŽS pirmininkas, - red.) sako, kad reikia Darbo kodeksą sustabdyti ir grąžinti į Trišalę tarybą. Tai aš tada noriu paklausti, kaip jausis socialdemokratai, vėl būdami valdančiojoje koalicijoje, vėl pretenduodami paskirti savo ministrą, taip išeina, kad jie grįžtų taisyti savo broko? Mes manome, kad jei žmonės nori permainų, tai permainos galėtų būti garantuotos konservatorių ir LVŽS“, – naujienų agentūrai BNS sakė K. Krupavičienė.

 „Labai tikime, jog LVŽS ir TS-LKD koalicija, kaip konstruktyvi politinė jėga, prisiims atsakomybę už Lietuvos ateitį“, - rašyta ir lapkričio 3 d. kreipimesi į minėtas partijas.

Agentūrai BNS K. Krupavičienė pabrėžė, jog tai tėra jos vadovaujamos organizacijos nuomonė, - kurios nors vienos partijos profesinės sąjunga esą nepalaikanti.

Tuo tarpu LVŽS jau baigia derybas dėl koalicinės vyriausybės sudarymo su Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), pranešama, kad jau šią savaitę bus pasirašyta koalicijos sutartis. Konservatoriai, atsisakę derybų su LVŽS, kol šie derasi su socialdemokratais, panašu, liks opozicijoje.

LVŽS ir LSDP kartu Seime turės 73 balsus.

PN inf.

 Komentarai (5)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink