gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

GRUODŽIO 1 D. SEIME – KLAUSIMAS DĖL DK ĮSIGALIOJIMO

2016-11-28

Lapkričio 24 d. Seime užregistruotas Darbo kodekso (DK) ir jį lydinčių įstatymų pakeitimų projektai, kuriais siūloma šių dokumentų įsigaliojimą atidėti iki 2017 liepos 1 d. Pasak aiškinamojo rašto, šių projektų tikslas – „sudaryti prielaidas dar kartą socialiniams partneriams, visiems suinteresuotiems asmenims ar visuomenei, pateikti savo pasiūlymus dėl Darbo kodekso ir kitų socialinio modelio įstatymų, priimtų 2016 m. Seimo pavasario (VIII) bei rudens (IX) sesijų metu.“

Seimo narių: socialdemokrato Algirdo Syso, „valstiečių“ Tomo Tomilino, Rimos Baškienės ir Ramūno Karbauskio parengtus įstatymų projektus ketinama pateikti svarstyti jau gruodžio 1 d. Seimo plenariniame posėdyje.

Tačiau tai gali ir neįvykti, nes pagal Seimo statutą, jeigu įstatymai buvo keisti vėliau nei prieš šešis mėnesius, pakeitimo projektus turėtų teikti ne mažiau kaip penktadalis visų Seimo narių, t. y. 29 parlamentarai.

Šiuo metu priimtas Darbo kodeksas, jį lydintys įstatymai bei kartu teikiami kiti socialinio modelio įstatymai turėtų įsigalioti nuo 2017 m. sausio 1 d.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis žurnalistams yra sakęs, kad Darbo kodeksą atidėjus pusei metų, jis bus tvarkomas ir turėtų įsigalioti jau po to, kai bus suderintas su Trišale taryba. „Mes priimsime tuos sprendimus, kurie priimtini visoms pusėms“, – yra sakęs valdančiosios partijos pirmininkas.

PN inf.Komentarai (0)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink