gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Naujienos

TRIJŲ JUNGIMOSI SUVAŽIAVIMAS – SPALĮ

2017-03-28

Pernai spalio mėnesį Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS), Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) ir Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos (LMPS) tarybos bendrame posėdyje nuspręsta jungtis į vieną darinį.

Šių organizacijų sudaryta darbo grupė parengė būsimos organicazijos įstatų projektą, kuriam kovo 23 d. pritarė trijų tarybų nariai. Bendra organizacija turėtų vadintis Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacija, o steigiamasis suvažiavimas planuojamas šaukti šių metų spalio 5 d.

Kaip savo tinklalapiuose informuoja LŠPS ir LŠĮPS, kovo 23 d. įvykusiame trijų organizacijų tarybų posėdyje, be susitikimo su švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene, daug ir emocingai diskutuota apie profesinių sąjungų jungimosi procesą. Esą nuomonės labai skyrėsi dėl būsimos organizacijos pavadinimo, mokesčių, tačiau galiausiai balsavimu įstatų projektui pritarta.

Kaip jau rašėme anksčiau, jungimosi procesuose nedalyvauja kitos dvi profesinės sąjungos – Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) ir Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas“. PN kalbinti jungimosi iniciatoriai leido suprasti, jog laukiamos ir kitų organizacijų iniciatyvos

Tačiau iš LŠDPS pranešimų tinklalapyje matyti, jog į kvietimą įtraukti LŠDPS į konsultacijas dėl susijungimo buvo atsakyta neigiamai. O pagrindine kliūtimi įvardintas Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

lprofsajungos.ltKomentarai (3)
Vardas: El. paštas:
atgal


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink