gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Siūlome paskaityti

J.KUTKAUSKIENĖS ELGESYS SUŽLUGUS PRIEVARTOS AKCIJAI

2012-09-01

aukštyn

Komentarų skaičius: 13

2012-10-06 22:51

Manau, reikia rinkti dorus Lietuvos žmones piketui, kreipkites į kuo daugiau visuomenines organizacijas, profsąjungas. Ar kreikpitės į Gydytojų profsąjungas ? Yra Kaune profsąjunga "Sangrauga", kreipkites. pirmininkas Kęstutis Juknis

Pagarbiai

Algis Daniusevicius

86 86 99 840


2012-09-13 21:09

Marija

Sveikinu jus kad ryžtingai kovojote su prievarta,mes gyvename laisvoje demokratinėje valstybėje ir darbdaviai neturėtų vadovautis visagalio valdovo vaidmeniu, turėtų atsiminti , kad esu žmogus, o tik po to vadovas.Nevesti žmonių į pyktį ir neviltį,nes pasaulio praktika rodo,kad blogi ir neteisingi darbiniai santykiai veda darbuotojus į afektą, o po to aikčiojama kodėl tai įvyko.Netikęs santykis su kitu žmogumi ir nieko daugiau.Todėl gal pirma patiems vadovams reikėtų praeiti psichologinį testavimą, kas jau daroma kai kuriose srityse,nes pats vadovas turi turėti psichologinį ištvermingumą,juk ne visi galime būti vadovais .Norėti būti vadovu dar mažai ,reikia sugebėti juo būti.


2012-09-05 16:18

Natalija

Pagal įstatymą darbuotojai gali profilaktiškai tikrinti sveikatą bet kurioje iš turinčių tam licenciją gydymo įstaigų. Taigi matome eilinį p. Kutkauskienės diktato pasireiškimą. Negi valdžios kantrybė begalinė?.. O gerb. Kavaliauskaitei linkiu stiprybės, sveikatos ir budrumo!


2012-09-02 21:24

Marijus Marcinkevičius (marijus_marko@yahoo.com)

Pirma, esant tokiai užsitęsusiai situacijai, imtis konkrečiu veiksmų turėtų atskaitingos valstybės institucijos ir specialiosios tarnybos, kai pažeidžiant Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus bandoma „nutildyti“ dviejų profesinių sąjungų (Lietuvos Medikų profesinės sąjungos ir VšĮ “Karoliniškių poliklinika” medikų profesinės sąjungos) pirmininke Albina Kavaliauskaite. Antra, turėtų griežtai reaguoti ir kolegialiai palaikyti A. Kavaliauskaitę kitos šakinės profesinės sąjungos, tame tarpe ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija. Trečia, kadangi minima situacija tęsiasi nebe pirmus metus ir turint omenyje, kad š.m. LR Aukščiausiojo teismo priimta nutartis „gina“ A. Kavaliauskaitės interesus, tai aukščiausiu valstybės lygmeniu turėtų būti rasta politinės valios, toliau nebevilkinant, kardinaliai spręsti per tuos metus susidariusį kompleksinių problemų ratą, susijusį su aptariama situacija, tame tarpe paskiriant naują Karoliniškių poliklinikos vadovybę arba kraštutiniu atveju įstaigą (polikliniką) likviduojant.


2012-09-02 19:13

Albina

Na ką, čia bepridursi, tik pas mus, Lietuvoje taip gali nutikti. Todėl bent per šiuos rinkimus turime šansą kažką pakeisti, tik reikia pasistengti.


2012-09-02 16:05

Albina

jei būčiau padariusi klaidų, jau seniai nebedirbčiau. Po Aukščiausio teismo nutarties antstoliams pareikalavus vykdyti teismo nutartį, spaudoje buvo pareikšta, kad atleis ko gero pačią pirmą dieną. Deja. Nepavyko. Jau praėjo trys su puse mėnesio. Pacientų skundų išprovokuoti nepavyko. Bandė kabintis prie diplomo, kad esu žemos kvalifikacijos darbuotoja. Nepavyko, nes išsilavinimas aukštasis universitetinis su magistro laipsniu. Bandė ieškoti kabliukų dėl neįgalumo, kurį turiu neterminuotą dėl 1991m. sausio 13 d. sovietų vykdytos agresijos ir net reikalavo iš manęs įgaliojimo neterminuotai raustis neįgalumo byloje. Vėl nepavyko, nes išvada neterminuotam neįgalumui dėl darbo sąlygų-gali dirbti gydytojos darbą nereikalaujantį geros klausos. Biografija išnaršyta. Ir nieko. Nėra už ko užsikabinti, o susitaikyti su pralaimėtu teismu dėl atleidimo, neleidžia ambicijos. Net ministrui R. Šukiui esu apskųsta, kokia nepareiginga darbuotoja buvau ir apgailestauja, kad teismuose nepavyko įrodyti kaltės. Trys teismai-apylinkės, apygardos ir aukščiausias pripažino, kad atleidimas buvo neteisėtas. Apygardos teismas net gi konstatavo, kad darbdavys peržengė kompetencijos ribas, ėmėsi teisėsaugos institucijų vaidmens. Todėl beliko prievarta nuvežti su palydovais pas sutartus gydytojus, aišku prieš tai panaudojus kai kurias priemones, nes nušalinta nuo darbo kaip apsvaigusi nuo alkoholio ir narkotikų. Tačiau šio apsvaigimo fakto niekas nefiksavo, o tai gali reiškšti, kad tokie ketinimai buvo jų planuose.


2012-09-02 13:23

Gerard

Na, kiek suprantu, poliklinikos direktorė įsivaizduoja kad yra pati protingiausia ir kad jai viskas galima. galvoja kad ji pasaulio bamba ir turi karūną geresnę nei Anglijos karalienė todėl su žmonėmis gali elgtis kaip šauna į galvą, o toje galvoje neaišku ar visi varžteliai tvirtai priveržti. Gal darbuotojams ir reikia profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, bet ne tokiais metodais ir ne prievarta būti nugrūstiems ten, kur parinko ponia direktorė. Jei poliklinikos viduje vyksta kokie nesutarimai, aš, darbuotojų vietoje, tikrai neičiau tikrintis ten kur nori direktorė, o pasirinkčiau kitą, nepriklausomą gydymo įstaigą. Ir kas ji per "asaba" kad gali man nurodyti kur tikrintis. O jei dar nori nugabenti prievarta tai jos tikslai aiškūs, čia ir komentarų nereikia. Aš niekad nesiruošiu paklusti prievartai, nesąmoningiems reikalavimams, niekad neleidžiu užlipti man ant sprando, nesvarbu kas tai norėtų padaryti, direktorius, ministras ar eilinė turgaus pardavėja. Visi mes į šį pasaulį atėjome vienodai, nebent kuris būtų iš mėgintuvėlio, visi iš tokio pačio molio nulipdyti ir nereikia įsivaizduoti kad vieni gali engti kitus. Šioje situacijoje svarbiausia viešumas, tokios veikėjos labai bijo viešumo todėl negalima tylėti ir kovoti vienam žmogui. Jeigu kažkur Albina ir padarė klaidų, ir ne visur yra teisi, bet tokiais metodais susidoroti negalima. Jūs, lietuviai, per daug paklusnūs ir nuolankūs todėl kai kurie tai pajutę ir lipa ant galvos. O šito nereikia užsileisti, nes, jei užlips vienam, lips ir likusiems.


2012-09-01 19:41

manau

reikėtų pačia Kutkauskienę skubiai nuvešti sveikatą patikrinti ,nes akivaizdžiai matosi,kad jau laikas taip mano nuomonę sveiko proto žmogus nesielgia. Ar pinigai protą užtemdė


2012-09-01 19:32

aš ką noriu tą darau.Taip mano nuomone galvoja p. Kutkauskienė turi tikriausia užnugarį platų,kuris tokiais pat metodais naudojasi ir leidžia tai poniai taip elgtis,tai iš kokios genties ponai kilę,gal iš kanibalų,kad taip mėgstat žmogieną


2012-09-01 19:15

ai ai

p. Kutkauskiene nejaugi nesupranti ką darai,atrodo ir mokslus tamsta baigei,o tokias nesąmones kreti,ar tėvai taip mokė su žmonėmis elgtis,ar Romeryje taip išmokai.Ai Ai kaip negražu žaidi tamstyte kaip smėlio dėžėje dulkes keldama,tik pati jomis kvėpuoji


2012-09-01 19:07

taip

Taip tikrai taip buvo,buvau ten ir mačiau. Tai baisus teroro aktas kaip taip galima elgtis su darbuotojais.Čia kaip lX FORTAS pasodina į rūsį (tai dar gerai kad vandens neprileido) ir palaipsniui naikina žmogų-stebi kiek ištvers. Direktorei mano manymu tik kino filmuose budelio vaidmenyje vaidinti,o ne poliklinikai vadovauti.


2012-09-01 18:59

Kutkasukienė veikia

Albinos Kavaliauskaitės laiškas redakcijai:

Labas rytas,

atrodo spėjau teisingai, kad mano atvejis išvežti tikrintis prievarta trijų vyrų lydimai sveikatą buvo parodomasis.

jie visi ten įsisiautėjo, nes jei direktorės įsakymu priima prievartinio sveikatos tikrinimo tvarką. Pagal šią tvarką nespėsi tikrintis sveikatos, nes galinčių siųsti tikrintis sveikatą nemažai. Tiksliau tie tikrinimai bus panaudoti atleidimui.

Neįtikai tiesioginiam viršininkui arba kažkam iš nurodytų asmenų ir su palydovu būsi gabenamas sveikatos patikrinimui į darbdavio parinktą įstaigą, kur išvada viena - netinkamas darbui. Ir ne tik šioje įstaigoje. tai jau vilko bilietas. Todėl gavęs tokį siūlymą kiekvienas darbuotojas nelauks tokio patikrinimo rezultato, bet pats parašys pareiškimą išeiti iš darbo. Tuomet bent išlieka galimybė kitoje įstaigoje įsidarbinti.

Šią temą reikia būtinai išvystyti, nes su tokiu įsakymu supažindinami jau visi darbuotojai ir mano atvejis kaip ir spėjau buvo parodomasis ir pačiu laiku Ramunė spėjo paruošti straipsnį. Tačiau jei nepriversim atšaukti šio įsakymo, kuriuo įtvirtinama priverstinis vežimas tikrintis sveikatą, ši praktika išplis visose darbovietėse. ir tuomet žmogaus teisių jokių. Tuomet visi būsim nuteistieji be teismo sprendimo. ir darysim tai ką įsakys viršininkas. Priešingu atveju gali tapti neveiksnus :) ir visi užpildysim psichikos dienos stacionarus, psichikos centrus ir ligonines, nes jų šiuo metu daug daugiau nei sovietų laikais. Tai ne pesimizmas. Tiesiog spėju ateitį, stebėdama realybę. Tiesiog sukurta ideali priemonė baime valdyti darbuotojus. Atrodo toks nekaltas dalykas neeilinis sveikatpos patikrinimas. bet kai jis bus atliekamas darbdavio parinktoje konkrečioje įstaigoje, tuomet jau neatrodo taip nekaltai.Bijodamas dėl

Kadangi nušalinta nuo darbo, tai ir skaičiau Ramunės straipsnį. Atėjusi Kutkauskienė užsipuolė mane, kodėl sėdžiu kitam kabinete, o ne darbo vietoje (kažkodėl jiems ten reikėjo manęs vienos). Pasakiau, kad kuriu pasiaiškinimą. Tuomet ji klausia, o kodėl profsąjungų tinklapis atidarytas. sakau noriu pridėti prie pasiaiškinimo visą informaciją, kuri gali turėti įtakos drausminės nuobaudos parinkimui. To prašė Zujūtė. Tuoj buvo atsiųstas kompiuteristas, kuris atjungė internetą. Kadangi skyriuje tik vienas kompiuteris, tai kiti darbuotojai negalėjo prisijungti prie sergu.lt, kad galėtų informuoti pacientus koks laikas nurodytas išankstinės registracijos grafike.

Vakar buvo sunki diena. Bandė priverst baugindami po kelis kartus tikrintis sveikatą, nes atseit direktorė įsakymu įformino neeilinio sveikatos tikrinimo tvarką ir aš pažeidžiu jau lokalinį teisės aktą. Aš atsisakiau tikrintis jų parinktoje įstaigoje ir dar ant jų dokumento užrašiau visa tai. Grasino atleidimu. Bet atleist neišdrįso. Tai rodo, kad jiems reikėjo nutempti bet kokia kaina mane pas gydytoją ir mano darbinė veikla būtų tuo pasibaigus.

Sprendžiant iš pritaikyto darbo kodekso straipsnio nušalinimui nuo darbo, pagal kurį nušalinami apsvaigę alkoholiu ar narkotikais, manęs laukė tikrai baisus scenarijus. Juk tam mano darbo kabinete tie trys vyrai galėjo priverstinai įpilti man alkoholio ar narkotikų. Net klyktelti būčiau nespėjusi. Po to gali fiksuoti faktą, iškvietęs policiją. Jie gi žmonių akivaizdoje provokavo skandalą, kad būtų ko prisikabinti. Mano laimė, Seiliuviene pradėjo komentuoti situaciją garsiai. Jie nesitikėjo liudininkų ir todėl galima sakyti pabėgo. Beliko surašyti melagingą aktą, kad atsisakiau vykti tikrintis sveikatą.


2012-09-01 12:28

Juzė

Vyisai neblogai būtų paviešint tą garsųjį Kutkauskienės įsakymą. Kadangi tai būtų dar vienas viešas Kutkauskienės "neįgalumo" įrodymas.

Pagal Albinos laiške aprašytą situacija, drįstu teigti, kad Kutkauskienę jau užpuola panikos priepuoliai, ką rodo ir interneto atjungimas, ir kiti (čia neaprašyti) chaotiški ar nepavykę veiksmai.

Kadangi,mano supratimu jos IQ, o tuo labiau EQ, gana žemi, tai jie tęsis ir toliau. O artimiausioje ateityje nulems jos kaip darbdavio neeilinę atestaciją.

.

Bet mane labiau jaudina Albinos ir jos rėmėji


Vardas: El. paštas:
Siūlome paskaityti


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink