gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Siūlome paskaityti

KRISTINA KRUPAVIČIENĖ: LIETUVOJE NETURI BŪTI SKURSTANČIŲ VAIKŲ!

2012-10-02

aukštyn

Komentarų skaičius: 12

2012-10-12 15:00

juzei ir kitiems

pirma reikia susidurti pabendrauti ir tik tada spresti apie zmogu.Labai senai ir gerai pazistu sia moteri todel ir reiskiu savo nuomone,kad uz ja nebalsuosiu ,ir neagituoju kitu.Galvoju tikrai,kad Cerniauskas siuo ir visais kitais aspektais pralenkia Krupaviciene,dar viena Balsiene.


2012-10-12 14:09

Juzė

Nesiruošdama kvestionuoti Kristinos partijos pasirinkimo kandidatuojant į Seimą ir nenorėdama veltis į politines batalijas, turiu prisipažinti, kad kažkada ir aš žavėjausi R.Paksu (įspūdingas, charizmatiškas ir t.t. vyras), bet... visoms ir visiems vis dar juo besižavintiems siūlyčiau prisiminti tų laikų įvykius. Jie neblogai sugrupuoti čia: mediabv.lt/resursai/publicistika/Politines_technologijos/Paksas/160%20dienu.pdf

O asmeniškai, Kristinai linkiu sėkmingų rinkimų. Ji, mano nuomone, tikrai turi pakankamai moteriškos potencijos Seime pranokti A.Černiausko suktumą ir konformizmą.


2012-10-12 11:34

to CHA

iš kur tiek pykčio ir pagiežos? gal kas nuskriaudė kaip kalėjime nuskriaustieji yra žemiau už gaidžius. Kodėl Krtistina negail būti Seimo nare, tikrai bus geresnė už Černiauską ar "abonentą" Andriukaitį. Nuo socdemų bus Sysas. Gal cha bijo kad atėjus tvarkiečiams į Seimą bus demaskuoti perversmininkai, Kūrio dvasios, Steponavičiaus reidas į "Forto" kavinę. Juk visi kaltinimai tušti


2012-10-11 18:35

JS

Manau, kad ta partija nėra blogesnė už kitas. O Pakso užblokavimas - Lietuvos "demokratijos" gėda. Kaip ir abramikienių ir bačkių siautėjimas prieš pasaulinio garso režisieriaus spektaklį. Gaila, kad dar yra žmonių, kurie pažiūras semia iš dėžės, vadinamos Televizoriumi...


2012-10-11 17:52

kriste

Komentarų skaičius: 1

2012-10-11 17:50

kriste

Na manau,kad labai didele klaida darai ,kad ieni i seima su sia partija.

Buciau,gal ir balsaves uztave,bet dabar ir kitus agituoju,kad nebalsuotu,o ypac kokioje profsajungoje esi,galvoju,kai tu persigalvosi ir iseisi is ten ir su ta partija nedalyvausi niekur kur aplinka kalta ,gal tada galima butu pagalvoti.Savo lozungais ir nuotraukomis visi gali pasipuikuoti.


2012-10-08 23:52

Kristina

Galiu tik tiek pasakyti, kad triju ir daugiau vaiku turincios motinos gauna vaiko pinigus iki vaikams sukaks 18 metu, o jai mokosi tai ir iki 24, ir tai mums pavyko atstoveti kartu su kitomis moteru organizacijomis. Bet Jus teisi, as ne viska galiu padaryti ir nevisada galiu atstoveti savo principus, bet as tykiu, kad galima suburti komanda ir kartu padaryti daugiau, vienas lauke ne karys, o kartu galime daugiau. As suprantu, kad be savo bendradarbiu, kolegu profsajungieciu as esu niekam neidomi. Idomus mes visi kartu Solidarume.


2012-10-08 15:40

pamastimai.

Kristina, „gyveni“ tokiame gyvatine. Tu geras žmogus, bet gera SAU o ne savam artimui. Kalbėti mes visi mokam. Bet darbais deja pasigirti negalime. Kitų tu nesugebėjai užtarti, užstoti. Nuolat nuolankiai tilėjai. Darei ir toliau vykdai paliepimus Aldonos. Paskaityk pati programas ... bent kurios partijos, pažadus busimų seimunų. Ir nejaugi tu kitomis akimis viską matai ir kitaip supranti? Kas jiems trukdė, kai kam per keletą kadencijų dirbti taip, kaip žadėjo? Tavo noras ir daugeli mamų suprantamas – mes norime, kad vaikams būtų geriau. Bet tą, ką tu žadi, galėjai bent pradėti daryti: pakviesti mamas į akcijas, pokalbius, bent pradėti jas ruošti būti aktyviomis kovotojomis už savo vaikų ateitį. Pabaigai – linkiu Tau sėkmės ten, kur tu esi .


2012-10-07 23:21

Kristina

Aciu uz visiems uz komentarus ir palaikyma, ir kritika. Nesutinku, as nieko nezeminau, nes mano nuomone kito pazeminimas taves nepadaro reiksmingesniu, geresniu. As tykiu zmoniu gerumu, solidarumu ir meile artimui.

O komentatoriui vardu Cha, turiu pasakyti, kad nezinau jusu lukesciu todel net nezinau ka pazeminau...

O del lenku "noru paimti valdzia", tai nieko bendro neturiu, nes mano nuomone neturi buti partiju tautiniu pagrindu, partijos turi kurtis pagal ideolgija


2012-10-05 19:13

JS to Cha

Jeigu Kristina yra dviveidė - kritikuok ją ne krūmuose pasislėpęs, o prisistatyk bent inicialais. Jei esi patriotas - ko bijai, juk ne pasmirdusio šakalo poziciją užimi. Lenkai - tokie pat gerbtini Lietuvos piliečiai, kaip ir Lietuvos rusai ar kiti. Kada matau Kristiną, veikiančią Lietuvos skriaudžiamųjų labui, gerbiu ją labiau už dažną lietuvį, juo labiau už kokį nors kapitalistą Šriūbėną ar jų pakaliką iš socdemų partijos.


2012-10-04 22:00

CHA

Lenkai nori paimti savo valdžia,darykite išvadas brangieji ir balsuokite

už savo patikimus, kurie palaiko savas įdėjas,savus siekius ir savo Lietuva,kuri kentėjo,kenčia ir kentės jeigu mes juos rinksime.Negirkime to žmogaus kuris yra dviveidis,tik ne už Kristina,tik ne už tą partiją, ,,tvarka ir teisingumas''.kRISTINA,KODĖL TU PAŽEMINAI MŪSŲ LUKESČIUS?


2012-10-03 11:26

JS

Balsuosiu už Kristiną. Tai principinga, iš tiesų "kietai" užiangažuvusi kovotoja prieš socialinę skriaudą. Man imponuoja, kad ji socialinės atskirties žalą ji mato vaikų - šalies ateities - likimuose. Be to, K.Krupavičienės socialinis jautrumas nėra tik emocinis moters ir motinos nusiteikimas. Socialinę problematiką ji išmaniai sieja su politika, mąsto ir politologiškai.


2012-10-03 09:30

Danutė

Džiaugiuosi, kad ir profsąjungų lyderiai kandidatuoja. Kai pasižiūriu TV laidas, kartais negera darosi - politikais save mato žmonės tikrai neturintys patirties, neskaitę ir nematę daugybės dokumentų... O drąsūs iki pažaliavimo. Kristina, aš ir mano kolegės Tave pažįstame daug metų ir tikrai palaikome. Sėkmės Tau.


Vardas: El. paštas:
Siūlome paskaityti


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink