gegužį gavome 30 € Jūsų paramos
ŽVILGSNIS Į TAI, KAS ŠALIES ŽINIASKLAIDOJE DAŽNIAUSIAI LIEKA ŠEŠĖLYJE!
Naujienų paieška:    

Siūlome paskaityti

KAIP SOCIALDEMOKRATŲ MINISTRO AUTORITETAI PROFESINES SĄJUNGAS NAIKINO

2013-01-11

aukštyn

Komentarų skaičius: 3

2013-01-18 22:37

Feliksas

O gal kaip tik ta "raganų"medžioklė tai senųjų socdemų-koncervų užsakymas? Juk reikia kažkur dėmesį nuo valdžios veiksmų nukreiti. Konservai sėkmingai sugebėjo įgyvendinti "Garliavos" projektą, o dabar vėl "raganos". Gal užkibs?


2013-01-12 09:08

JS

Nesistebėkime: juk patys konservai laiko LSDP vienintele partija, su kuria sutiktų valdyti Lietuvą "tūkstantį metų". Beje, ką padarė socdemai, kad pasipriešintų nuomonės ir žodžio laisvę varžančiai Abramikienės pataisai? Įdomu, ar jie pasipriešins šiuo metu Sausio 13-osios proga prasidėjusiai raganų medžioklei?


2013-01-11 16:07

Feliksas

O kur galima būtų Lietuvoje pamatyti socialdemokratus? Juk tai tik grupė (klanas) grobuonių pasislėpę po šia skraiste. Tik dabar, labai nedrąsiai pats premjeras užsiminė, kad reiktų pradėti išpažinti socaldemokratines vertybes, nuo kurių "pabėgo" tariamieji socialdemokratai, vadovaujami Amžiną atilsį A.M.Brazausko, kuris buvo nuvažiavęs į neoliberalizmo bėgius. Bet ar klanas jam leis? Matote kokie "činai" jį supa. Ir jis net ministrų neturi iš ko pasirinkti. Iš Šadžiaus aš tikrai stebuklų nelaukiau ir nelaukiu. Tai tipinis klaninis vienetas, stipriai įaugęs į klano kūną ir jį iš ten atplėšti sunku. Jam už viską, ko gero brangiausias yra valdžios lovys. O visa kita, tik priedanga tam loviui pasiekti ir iš jo pasiplėšti. O tai kad pradėti masiniai privatizavimai įrodo, kad stipriai nukrypta nuo valstybės sampratos. Neoliberalams- valstybė tik butaforinis darinys,kur po liberalizmo vėliava šeimininkauja visiška anarchija ( mlijonierių, valdančiųjų klanų, oligarchų) naudai. Ir visiška vergija dirbačiųjų atžvilgiu, tai dangstant demokratija, teisinės valstybės samprata. Turtingiesiems galima viskas, o vargdieniams irgi viskas besąlygiškai vykdant jų primestas žaidimo taisykles, paslėptas po įstatymo priedanga.


Vardas: El. paštas:
Siūlome paskaityti


AutomobiliuDALYS24.lt

Sprendimas: PromoLink